خط ویژه 021-42291

نمایشگاه ساختمانی ECOBUILD انگلستان بزرگترین نمایشگاه در حوزه طراحی پایدار ساخت و ساز همگام با محیط زیست در سراسر دنیا می باشد. یک رویداد بسیار بزرگ که در شهر لندن برگزار می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو تور بر روی دکمه زیر کلیک کنید

نوروز 1400
تور هفت روزه ایتالیا اسپانیا نوروز 1400

تور هفت روزه اسپانیا ایتالیا نوروز 1400، به مدت 7 روز و 8 شب، با بهترین پروازهای داخلی و خارجی برگزار می شود و مسافران در بهترین هتلهای 4 ستاره اسپانیا و ایتالیا اقامت خواهند داشت. تور ترکیبی نوروزی اسپانیا ایتالیا، فرصت بسیار مناسبی است تا با هزینه های مقرون به صرفه از دو کشور توریستی و بسیار زیبای اروپایی بازدید کنید و به خرید و تفریح بپردازید

نوروز 1400
تور هفت روزه ایتالیا فرانسه نوروز 1400

تور هفت روزه ایتالیا فرانسه نوروز 1400، به مدت 7 روز و 8 شب، با بهترین پروازهای داخلی و خارجی برگزار می شود و مسافران در بهترین هتلهای 4 ستاره ایتالیا و فرانسه اقامت خواهند داشت. تور ترکیبی نوروزی ایتالیا فرانسه، فرصت بسیار مناسبی است تا با هزینه های مقرون به صرفه از دو کشور مهم و تاریخی اروپایی بازدید کنید و به تفریح و گشت و گذار بپردازید.

نوروز 1400
تور هفت روزه اسپانیا نوروز 1400

با خرید تور هفت روزه اسپانیا نوروز 1400، در بهترین هتلهای 4 ستاره اسپانیا اقامت کنید و از بهترین جاذبه های تاریخی و طبیعی این کشور زیبا در توریستی ترین شهرهای آن بازدید نمایید. با شرکت در تورهای نوروزی اسپانیا، می توانید از توریستی ترین جزیره های جهان مانند جزایر قناری و ایبیزا نیز، دیدن کنید.

لایک سفر | اخذ ویزای شینگن | مجری تورهای اروپا

بهتر است یک بار چیزی را ببینید تا هزار بار در مورد آن بشنوید

لایک سفر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری این مهم رو برای شما مسافران عزیز فراهم کرده است که مکان هایی که درباره اش مطالب خوبی شنیده اید را ببینید سفر به اروپا و دیگر نقاط جهان تجربه خاطره انگیزی برای شما رقم خواهد زد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در این خصوص قادر خواهیم بود که بهترین و بی نظیر ترین تجربه شما از سفر را رقم بزنیم. آشنایی با کشور های دیگر نوع زندگی امکانات و آب هوایی متفاوت تمامی مواردی هستند که شما درباره آنها هزار بار شنیده اید همچنین ما در قسمت مجله گردشگری در این خصوص بسیار نوشته ایم شما باید ماجراجو باشید ماجراجویی ممکن است شما را آزار دهد اما یکنواختی شما را از بین می برد. گاهی باید از شنیده ها و خواندن ها دست کشید باید رفت و دید. آیا به دیگر نقاط جهان به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. تمامی این جملات زیبا درباره سفر کردن اهمیت این موضوع را نشان می دهد. گروه لایک سفر به اهمیت سفر و صنعت گردشگری واقف می باشد به همین دلیل با بکارگیری از بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه پشتیبانی آسوده برای شما فراهم کرده است چه بصورت حضوری و چه بصورت مکالمه آنلاین اماده خدمات رسانی به شما مسافران عزیز می باشد. پرواز های مناسب رفت و برگشت ، ترانسفر مسافر در فرودگاه تا محل هتل اقامت در مناسب ترین هتل ها به همراه صبحانه ، دارا بودن بیمه مسافرتی اطمینان خاطر خاصی رو برای مسافر فراهم میکند همچنین گشت همراه با لیدر فارسی زبان ، تمامی این موارد در ارزان ترین پکیج در اختیار شما مسافران گرامی می باشد. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید.