خط ویژه 021-42291

بوک یور تراول چیه؟

رزرو سفر شما اولین تم رزرو تم وردپرس در themeforest بود و شروع به ایجاد یک انقلاب در تم های وردپرس سفر. ما اعتقاد داریم که این مستقیما مسئول بهبود قابل ملاحظه گردشگری است – با چند هزار خریداران راضی، واضح است که مشتریان ما با آنها موافق هستند.

این تم وردپرس به طور کامل پاسخگو طراحی شده و به طور خاص برای یک آژانس مسافرتی، اپراتور تور، اپراتور کروز، اجاره یک شرکت ماشین و دیگران در کسب و کار گردشگری طراحی شده است. کتاب آماده سفر به هر زبان، کتاب سفر شما دارای ویژگی هایی نظیر یک سیستم رزرو قدرتمند و کاملا یکپارچه، یک چک کننده دسترسی دقیق، فیلتر جستجوی جستجوی پیشرفته، منطقه بازار است که کاربران (فروشندگان) می توانند لیست ها، موجودی، نرخ ها و رزرو، سیستم بررسی کاربر و خیلی بیشتر.

وقتی مجوز خرید می گیرم چه می شود؟

شما می توانید قالب وردپرس رزرو سفر خود، تمام داده های نمونه (محتوا، لغزنده، پوسته، دمو)، پلاگین حق بیمه (سازنده صفحه WPBakery، انقلاب لغزان، WooCommerce، Envato Toolkit، CF7)، مستندات با دستورالعمل های دقیق و 6 ماه یا پشتیبانی قابل اعتماد

آیا باید هر چیز دیگری (پلاگین ها و غیره) را خریداری کنم؟

آیا مهارت های برنامه نویسی نیاز دارم؟

نه! مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز نیست شما می توانید هر چیدمانی را که می توانید با کشیدن بصری و ساختن صفحه ایجاد کنید و / یا همه سبک ها را با WordPress Live Customizer تغییر دهید تصور کنید.

من دانش وردپرس ندارم آیا این هنوز برای من است؟

بله وردپرس در حال حاضر قدرت 30 درصد از وب سایت ها و فوق العاده آسان برای استفاده است. شما به راحتی می توانید همه چیز را با یک کلیک از ماوس ویرایش کنید. تیم پشتیبانی ما نیز همیشه برای کمک وجود دارد.

آیا به روز رسانی رایگان است؟

بله هنگامی که یک مجوز قالب رزرو سفر خود را خریداری میکنید، به روزرسانی های طول عمر رایگان را دریافت میکنید.

آیا می توانم کتاب سفر شما را به زبان خودم استفاده کنم؟

آیا می توانم یک وب سایت چند زبانه ایجاد کنم؟

پشتیبانی از زبان RTL (راست به چپ) وجود دارد؟

بله یک شیوه RTL به طور مستقیم به موضوع ساخته شده است و شما می توانید آن را با یک کلیک در گزینه های تم فعال کنید.

چه دروازه های پرداخت گنجانده شده است؟

WooCommerce برای پردازش پرداخت استفاده می شود و می توانید بیش از 78 دروازه پرداخت استفاده کنید.

گزینه های اصلی اصلی عبارتند از: استاندارد PayPal، پرداخت های پرداخت، انتقال مستقیم بانک (BACS)، نقدی در تحویل، خط خطی، پی پال توسط Braintree، پرداخت های کلارنا.

دروازه های پرداخت رایگان رایگان و حق بیمه در اینجا می توانید پیدا کنید.

آیا می توانم انتظار پشتیبانی کنم؟

بله همه موارد ما با 6 ماه شامل پشتیبانی و به روز رسانی رایگان در طول عمر خود را برای تم شما. هنگامی که 6 ماه از پشتیبانی شامل می شود، شما می توانید به مدت 6 یا 12 ماه تمدید پوشش حمایت کنید. اگر انتخاب کنید که پشتیبانی خود را گسترش ندهید، همچنان قادر به ارسال گزارش های خطا از طریق نظرات آیتم ها هستید و هنوز هم به مستندات آنلاین و به روزرسانی های تم خود دسترسی دارید.

آیا می توانم تم را سفارشی کنم؟

آیا می توانید آن را برای من نصب کنید؟

من نمی خواهم از تمام ویژگی های استفاده کنم. آیا این هنوز برای من است؟

لایک سفر | اخذ ویزای شینگن | مجری تورهای اروپا

بهتر است یک بار چیزی را ببینید تا هزار بار در مورد آن بشنوید

لایک سفر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری این مهم رو برای شما مسافران عزیز فراهم کرده است که مکان هایی که درباره اش مطالب خوبی شنیده اید را ببینید سفر به اروپا و دیگر نقاط جهان تجربه خاطره انگیزی برای شما رقم خواهد زد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در این خصوص قادر خواهیم بود که بهترین و بی نظیر ترین تجربه شما از سفر را رقم بزنیم. آشنایی با کشور های دیگر نوع زندگی امکانات و آب هوایی متفاوت تمامی مواردی هستند که شما درباره آنها هزار بار شنیده اید همچنین ما در قسمت مجله گردشگری در این خصوص بسیار نوشته ایم شما باید ماجراجو باشید ماجراجویی ممکن است شما را آزار دهد اما یکنواختی شما را از بین می برد. گاهی باید از شنیده ها و خواندن ها دست کشید باید رفت و دید. آیا به دیگر نقاط جهان به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. تمامی این جملات زیبا درباره سفر کردن اهمیت این موضوع را نشان می دهد. گروه لایک سفر به اهمیت سفر و صنعت گردشگری واقف می باشد به همین دلیل با بکارگیری از بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه پشتیبانی آسوده برای شما فراهم کرده است چه بصورت حضوری و چه بصورت مکالمه آنلاین اماده خدمات رسانی به شما مسافران عزیز می باشد. پرواز های مناسب رفت و برگشت ، ترانسفر مسافر در فرودگاه تا محل هتل اقامت در مناسب ترین هتل ها به همراه صبحانه ، دارا بودن بیمه مسافرتی اطمینان خاطر خاصی رو برای مسافر فراهم میکند همچنین گشت همراه با لیدر فارسی زبان ، تمامی این موارد در ارزان ترین پکیج در اختیار شما مسافران گرامی می باشد. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید.