خط ویژه 021-42291

ویزا انگلیس

با ویزا انگلیس شما می توانید،به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی سفر کنید.

یکی از مهمترین مزیت های این ویزا، این است که با داشتن این ویزا، شما به پاسپورت خود، اعتبار خاصی خواهید داد و اگر برای دیگر کشورها قصد درخواست ویزا داشته باشید، داشتن این ویزا به عنوان یک سابقه سفر مثبتی برای شما لحاظ خواهد شد که بدون شک در گرفتن دیگر ویزاها تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. ویزا انگلیس بر خلاف اکثر ویزاها، یه صورت یکبار ورود معمولا صادر نمی شود در واقع شما وقتی درخواست ویزا انگلستان به سفارت انگلیس می دهید در صورت موافقت با درخواست شما، ویزای شما به صورت 6 ماهه مولتی (چندین بار ورود ) صادر می شود.

انواع ویزا انگلیس :

1- ویزا توریستی انگلیس : UK Tourist visa

یکی از پرمخاطب ترین نوع ویزا ، ویزا توریستی انگلستان می باشد.با توجه به اینکه این کشور از جاذبه های توریستی فراوانی بهره مند می باشد توجه کشورهای مختلف دنیا را برای بازدید از این کشور را به خود جذب کرده است. این ویزا به صورت 6 ماهه مولتی (چندین بار ورود) صادر می شود.

2- ویزا تحصیلی انگلیس : UK Staudy visa

کسانی که در مقطع فوق لیسانس یا دکتری و پست دکتری تمایل به ادامه تجصیل دارند معمولا برای این نوع ویزا اقدام می کنند. از انجایی که انگلستان رتبه بسیار بالایی در رنکینگ دانشگاه های جهان را داراست، معمولا از سراسر جهان، دانشجویان جهت ادامه تحصیل، وارد انگلستان می شوند.

3- ویزا کار انگلیس : UK Work visa

کسانی که رزومه تحصیلی و تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود را دارند در صورت تمایل به کار کردن در انگلستان، باید برای این نوع ویزا اقدام کنند. لازم به ذکر است که داشتن یک کارفرما در انگلستان بسیار صروری می باشد.

4- ویزا دیدار یا پیوست به خانواده انگیس : UK Family visa

اگر از بستگان یا اعضای خانواده خود در انگلیس زندگی می کنند، شما می توانید با دریافت دعوت نامه از شخص مستقر در انگلیس، برای این نوع ویزا اقدام کنید.

تعرفه اخذ ویزای انگلیس:

  خدمات  هزینه
ویزا 6 ماهه انگلیس  890 پوند
  تکمیل فرم و وقت سفارت انگلیس  280 پوند

مدارک مورد نیاز ویزا انگلیس :

1 –کپی از صفحه اول  پاسپورت

2- کپی رنگی از ویزاهای شینگن قبلی، آمریکا، کانادا، انگلیس

3-اصل شناسنامه

4- اصل شناسنامه همسر و فرزندان

5- اصل دفترچه بیمه +لیست بیمه

6- دو قطعه عکس 5/3 *5/4 زمینه سفید که قدیمی تر از شش ماه نباشد ،عکس فوق شبیه عکس پاسپورت نباشد.

7- سندمالکیت ،اجاره نامه و وکالت نامه

8-مدارک شغلی

(آگهی تاسیس +آخرین آگهی تغییرات +روزنامه رسمی )(جواز کسب )(پروانه بهره برداری )(پروانه مطب ) و غیره.

9- گواهی اشتغال به کار ،آخرین فیش حقوقی ،حکم کارگزینی ،کارت پرسنلی

10 – نامه اشتغال به تحصیل

11- گواهی اشتغال به کار همسر (در صورت شاغل بودن )

12- قرارداد های کاری و هرگونه مدارک شغلی دیگر که شغل شما را اثبات کند.

13- سپرده بانکی و یا دفترچه حساب پس اندار (درصورت دارا بودن )

14 – نامه تمکن مالی

15- پرینت 6 ماهه بانکی

16- سند ازدواج

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با همکاران ما تماس بگیرید. 42291-021

لایک سفر | اخذ ویزای شینگن | مجری تورهای اروپا

بهتر است یک بار چیزی را ببینید تا هزار بار در مورد آن بشنوید

لایک سفر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری این مهم رو برای شما مسافران عزیز فراهم کرده است که مکان هایی که درباره اش مطالب خوبی شنیده اید را ببینید سفر به اروپا و دیگر نقاط جهان تجربه خاطره انگیزی برای شما رقم خواهد زد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در این خصوص قادر خواهیم بود که بهترین و بی نظیر ترین تجربه شما از سفر را رقم بزنیم. آشنایی با کشور های دیگر نوع زندگی امکانات و آب هوایی متفاوت تمامی مواردی هستند که شما درباره آنها هزار بار شنیده اید همچنین ما در قسمت مجله گردشگری در این خصوص بسیار نوشته ایم شما باید ماجراجو باشید ماجراجویی ممکن است شما را آزار دهد اما یکنواختی شما را از بین می برد. گاهی باید از شنیده ها و خواندن ها دست کشید باید رفت و دید. آیا به دیگر نقاط جهان به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. تمامی این جملات زیبا درباره سفر کردن اهمیت این موضوع را نشان می دهد. گروه لایک سفر به اهمیت سفر و صنعت گردشگری واقف می باشد به همین دلیل با بکارگیری از بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه پشتیبانی آسوده برای شما فراهم کرده است چه بصورت حضوری و چه بصورت مکالمه آنلاین اماده خدمات رسانی به شما مسافران عزیز می باشد. پرواز های مناسب رفت و برگشت ، ترانسفر مسافر در فرودگاه تا محل هتل اقامت در مناسب ترین هتل ها به همراه صبحانه ، دارا بودن بیمه مسافرتی اطمینان خاطر خاصی رو برای مسافر فراهم میکند همچنین گشت همراه با لیدر فارسی زبان ، تمامی این موارد در ارزان ترین پکیج در اختیار شما مسافران گرامی می باشد. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید.