خط ویژه 021-42291

ویزا آمریکا

برای کسانی که قصد سفر به کشور آمریکا را دارند ضرروی میباشد در واقع شما برای اجازه ورود به این کشور، در مرحله اول باید برای ویزا آمریکا اقدام نمایید. امروزه اکثر افراد، امریکا را با اصطلاح آخر دنیا تعریف می کنند به طوری که خیلی از افراد سفر به امریکا را برای خود یک رویا می دانند. امریکا یکی از کشورهای فوق العاده پیشرفته و پر از جاذبه های گردشگری است که توجه همه ی افراد در دور دنیا را به خود جلب کرده است.
در دوران ترامپ متاسفانه اخذ ویزا آمریکا برای اتباع ایرانیان ممنوع شد به طوری که در کل، ایرانیان اجازه ورود به خاک آمریکا را نداشتند اما خوشبختانه با روی کار آمدن اقای بایدن،رییس جمهور وقت امریکا،این ممنوعیت برداشته شد و به شکلی اتباع ایرانیان اجازه درخواست ویزا امریکا برای ورود به خاک آمریکا را دارند. لازم به ذکر است با شرایط فعلی کماکان اخذ ویزا آمریکا برای اتباع ایرانیان به سادگی نیست. شک نکنید مشاوران و متخصصین اخذ ویزا آمریکا، نقش بسیار پر رنگی از زمان درخواست ویزا آمریکا تا گرفتن رای مثبت برای شما متقاضیان ویزا آمریکا دارد.شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آبان گشت آسمان(لایک سفر) با بکارگیری نیروهای متخصص و باتجریه در این امور، شما را از صفر تا صد اخذ ویزا آمریکا یاری میکنند.جهت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 42291-021

انواع ویزا آمریکا:

1-ویزا توریستی آمریکا :

ویزا توریستی تایپ B1 : این نوع ویزا معمولا برای کسانی که قرارملاقات تجاری و یا قصد شرکت در کنفرانس های بین المللی آمریکا را دارند صادر می شود.

ویزا توریستی تایپ B2 : این نوع ویزا برای کسانی که با هدف گردشگری قصد ورود به کشور آمریکا را دارند صادر می شود.این تایپ ویزا ، پرتقاضاترین ویزا می باشد.

2-ویزا تحصیلی آمریکا:

ویزا تحصیلی تایپ F : کسانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی از جمله لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری دارند و یا قصد گذراندن دوره های یادگیری زبان انگلیسی می باشند زیرمجموعه این تایپ ویزا تعریف می شوند.

ویزا تحصیلی تایپ J : کسانی که در یک دوره اموزشی یا تدریس یا تحقیق علمی می خواهند شرکت کنند و معمولا باید از جانب یک کارفرما برای این اتفاق علمی پذیرش داشته باشند .

ویزا تحصیلی تایپ M : کسانی که قصد شرکت در دوره های غیر دانشگاهی دارند و مدت زمان این دوره ها معمولا کوتاه می باشد.

3-ویزا کاری آمریکا :

ویزا کاری تایپ H1 : برای داوطلبانی که متخصص حرفه خاصی می باشند و تجربه کاری مرتبط با این نوع تخصص دارند معمولا این تایپ ویزا صادر می شود.

4- ویزا الحاق ، ازدواج یا بازدید خانواده : کسانی که قصد ازدواج و یا دیدار اعضا خانواده (کسی که مقیم آمریکا می باشد) دارند.

5-ویزا سرمایه گذاری : کسانی که قصد سرمایه گزاری در آمریکا دارند.

6-ویزا لاتاری آمریکا : هر ساله ، کشور آمریکا یک قرعه کشی رایگان انجام می دهد که معمولا از این فرایند قرعه کشی تعداد 50.000 هزار نفر به قید قرعه انتخاب می شوند.بنابراین این تایپ ویزا برای این متقاضیان صادر میشود.

در صورت تمایل، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آبان گشت آسمان (لایک سفر ) هر ساله فرایند ثبت نام لاتاری آمریکا را انجام می دهد .جهت اطلاعات بیشتر ، لطفا کلیک کنید.

https://likesafar.com/us-lottery-2023/

شما برای ارسال دیدگاهتان باید وارد شوید

لایک سفر | اخذ ویزای شینگن | مجری تورهای اروپا

بهتر است یک بار چیزی را ببینید تا هزار بار در مورد آن بشنوید

لایک سفر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری این مهم رو برای شما مسافران عزیز فراهم کرده است که مکان هایی که درباره اش مطالب خوبی شنیده اید را ببینید سفر به اروپا و دیگر نقاط جهان تجربه خاطره انگیزی برای شما رقم خواهد زد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در این خصوص قادر خواهیم بود که بهترین و بی نظیر ترین تجربه شما از سفر را رقم بزنیم. آشنایی با کشور های دیگر نوع زندگی امکانات و آب هوایی متفاوت تمامی مواردی هستند که شما درباره آنها هزار بار شنیده اید همچنین ما در قسمت مجله گردشگری در این خصوص بسیار نوشته ایم شما باید ماجراجو باشید ماجراجویی ممکن است شما را آزار دهد اما یکنواختی شما را از بین می برد. گاهی باید از شنیده ها و خواندن ها دست کشید باید رفت و دید. آیا به دیگر نقاط جهان به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. تمامی این جملات زیبا درباره سفر کردن اهمیت این موضوع را نشان می دهد. گروه لایک سفر به اهمیت سفر و صنعت گردشگری واقف می باشد به همین دلیل با بکارگیری از بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه پشتیبانی آسوده برای شما فراهم کرده است چه بصورت حضوری و چه بصورت مکالمه آنلاین اماده خدمات رسانی به شما مسافران عزیز می باشد. پرواز های مناسب رفت و برگشت ، ترانسفر مسافر در فرودگاه تا محل هتل اقامت در مناسب ترین هتل ها به همراه صبحانه ، دارا بودن بیمه مسافرتی اطمینان خاطر خاصی رو برای مسافر فراهم میکند همچنین گشت همراه با لیدر فارسی زبان ، تمامی این موارد در ارزان ترین پکیج در اختیار شما مسافران گرامی می باشد. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید.