خط ویژه 021-42291

ویزا فرانسه

با توجه به اینکه ، فرانسه ،یکی از کشورهای محبوب گردشگری محسوب می شود بسیاری از خواهان سفر به فرانسه، در حال برنامه ریزی برای سفر به کشور زیبای فرانسه را دارند. اما قبل از سفر به فرانسه شما  نیاز به اخذ ویزای فرانسه را دارید. به عبارت دیگر،اگر قصد سفر به فرانسه را دارید، باید برای اخذ ویزا فرانسه اقدام کنید. یکی از مهمترین خدماتی که شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آبان گشت آسمان (لایک سفر) در قالب سفر به فرانسه  برای شما انجام می دهد،اخذ ویزا شینگن  فرانسه می باشد. لازم به ذکر  است که  با توجه به اینکه کشور فرانسه، جز یکی از کشورهای اتحادیه شینگن می باشد ، شما می توانید نه تنها به کشور فرانسه  بلکه به سایر کشورهای  جز اتحادیه شینگن مثل آلمان ، سویس ، ایتالیا به سادگی سفر کنید. بنابراین، با اخذ ویزا فرانسه، شما اجازه سفر به کشورهای دیگر عضو اتحادیه شینگن را هم دارید. اما فراموش نشود ورود شما  در مرحله اول ، باید ورود به کشور زیبای فرانسه باشد و بیشترین  تعداد روزهای اقامت شما، باید در کشور فرانسه سپری شود.

از انجایی که شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آبان گشت آسمان (لایک سفر) مجری مستقیم تورهای اروپا و انگلستان می باشد، پیشنهاد ما به شما ،ثبت نام در تورهای اروپا  لایک سفر می باشد  زیرا نه تنها شما از خدمات اخذ ویزا ، بلکه  از خدمات دیگر مثل پرواز رفت و برگشت – اقامت هتل به همراه صبحانه – تررانسفر فرودگاهی – بیمه مسافرتی – گشت شهری – لیدر فارسی زبان برخوردا می شوید. جهت دریافت پکیج و ثبت نام اولیه می توانید با شماره تماس 021-42291 با همکاران ما تماس بگیرید.

لایک سفر | اخذ ویزای شینگن | مجری تورهای اروپا

بهتر است یک بار چیزی را ببینید تا هزار بار در مورد آن بشنوید

لایک سفر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری این مهم رو برای شما مسافران عزیز فراهم کرده است که مکان هایی که درباره اش مطالب خوبی شنیده اید را ببینید سفر به اروپا و دیگر نقاط جهان تجربه خاطره انگیزی برای شما رقم خواهد زد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در این خصوص قادر خواهیم بود که بهترین و بی نظیر ترین تجربه شما از سفر را رقم بزنیم. آشنایی با کشور های دیگر نوع زندگی امکانات و آب هوایی متفاوت تمامی مواردی هستند که شما درباره آنها هزار بار شنیده اید همچنین ما در قسمت مجله گردشگری در این خصوص بسیار نوشته ایم شما باید ماجراجو باشید ماجراجویی ممکن است شما را آزار دهد اما یکنواختی شما را از بین می برد. گاهی باید از شنیده ها و خواندن ها دست کشید باید رفت و دید. آیا به دیگر نقاط جهان به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. تمامی این جملات زیبا درباره سفر کردن اهمیت این موضوع را نشان می دهد. گروه لایک سفر به اهمیت سفر و صنعت گردشگری واقف می باشد به همین دلیل با بکارگیری از بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه پشتیبانی آسوده برای شما فراهم کرده است چه بصورت حضوری و چه بصورت مکالمه آنلاین اماده خدمات رسانی به شما مسافران عزیز می باشد. پرواز های مناسب رفت و برگشت ، ترانسفر مسافر در فرودگاه تا محل هتل اقامت در مناسب ترین هتل ها به همراه صبحانه ، دارا بودن بیمه مسافرتی اطمینان خاطر خاصی رو برای مسافر فراهم میکند همچنین گشت همراه با لیدر فارسی زبان ، تمامی این موارد در ارزان ترین پکیج در اختیار شما مسافران گرامی می باشد. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید.